Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Võta inspiratsiooniküllasest kevadest maksimum!
 
Loov Eestit võib sel kevadel kohata mitmel pool üle Eesti. Koostöös piirkondlike partneritega korraldame mitmeid inspiratsiooniküllaseid ja kasulikke üritusi Järvamaal, Lääne-Virumaal ja Hiiumaal. 

Loe lähemalt, millega oleme tegelenud ja kus meid juba järgmisena kohata võib. 

Ilusat ja loomingulist kevade algust!
Uudised
TeamLab@kohalik toit: Tule kohalikku toitu arendama!


 
Korraldame 25.-26. märtsil Järvamaal Põhjaka mõisas kohaliku toidutemaatilise TeamLabi. Soovime sellega innustada kohalikke toidutootjaid leidma uusi ideid toorainete paremaks väärindamiseks.

Inspiratsiooni ja teadmisi uutest trendidest köögis jagab kahe Eesti presidendi peakokk ja Terevisiooni kokandussaate juht Indrek Kivisalu. Selleks, et väljatöötatud lahendused ja uued ideed Põhjakast ka välja jõuaksid, toetab osalejaid mentorina hinnatud disaini, brändingu ja turunduse ekspert Markko Karu.

 
Registreeru siin
Loe edasi
Tapa Vaksali kultuurikohvik: disain, käsitöö ja ettevõtlus
 
Koostöös Tapa vallaga alustame uut kord kuus Vaksali Trahteris toimuvat inspiratsiooniürituste sarja „Tapa Vaksali kultuurikohvik“.

Esimene üritus toimub juba 27. märtsil ja selle õhtu teemaks on disain, käsitöö ja ettevõtlus. Avaõhtu külalisteks on ehtekunstnik ja graafik Kärt Summatavet ning käsitööettevõtja Evelin Teiva ettevõttest MTÜ Paberihaldjas.
 
Loe edasi
Tootefoto koolitus Hiiumaal: Milline on hea tootefoto ja kuidas seda teha?
 
Kas sinu tooted püüavad veebis või kataloogis piisavalt tähelepanu? Milline on hea tootefoto ja milliseid vigasid oma toodete pildistamisel vältida? Eelmisel korral Raplas toimunud tootefoto koolitus rändab sel korral Hiiumaale! Oled oodatud 26. märtsil Tuuru majja praktilisele tootefotode koolitusele, kus head nõu ja õpetussõnu jagab oma ala asjatundja, fotograaf Olev Mihkelmaa.
 
Loe edasi
Alanud on Creative Business Cup 2019 Eesti konkurss
 
Alanud on kandideerimine loomeettevõtluse globaalse võistluse Creative Business Cup Eesti eelvooru, kus valitakse välja Eesti esindaja juuni lõpus toimuvale finaalvõistlusele Taanis. Konkursil on osalema oodatud kõik ettevõtted, kelle ambitsioon on jõuda rahvusvahelisele turule oma innovaatilise toote või teenusega, mille kujunemisel on olnud kaastegev loovisik.
 
Loe edasi
Mida silmaga ei näe ja kõrvaga ei kuule. Festival võib kahjumist hoolimata luua väärtust
 
Milline roll on muusikal, selle kultuuril, majandusel ja ökosüsteemil Eestis ning kui suur osa on sellest festivalidel? Sel korral käsitlesime loomemajanduse akadeemia teisel päeval muusikat ja kõike seda, mida me näeme ja ei näe muusika ümber.

Muusika kultuurist, majandusest ja ökosüsteemist andis hea ülevaate Music Estonia tegevjuht, muusikahariduse edendaja ja aktivist Virgo Sillamaa. Jazzkaare produtsent ja turundusjuht Eva Saar rääkis aga detailselt Jazzkaare festivalist – sellest, kust kõik alguse sai ja miks.

wwwwwww
Loe edasi
Roone Roost: Fundwise ühisrahastuskampaania investorid panustasid lisaks usaldusele ja rahale ka nõuga
 
Eestis loodud ja rahvusvaheliselt armastatud iluhooldustoodete bränd VESTIGE VERDANT on teel maailma juhtivaks kaubamärgiks luksuslike iluhooldustoodete kategoorias. VESTIGE VERDANT-i asutaja ja tegevjuht Roone Roost rääkis lugu, kuidas nad oma klientide ja fännide abiga kogusid 195 200€. Saadud raha aitab kiirendada ettevõtte käibekasvu ja toetada müüki nii kodu- kui eksportturgudel.
 
Loe edasi
Loovuse podcast “Sähvatus” | Episood #11 – Stella Soomlais
 
Stella on nahadisainer, keda ajab hommikul tööle soov luua atmosfäär, kus kaaslased armastaksid töötada, kuhu sõbrad ja kliendid tahaksid naasta ja mis ei rikastuks keskkonna arvelt.
 
Loe edasi
Veel uudiseid:
Kutse rahvusvahelisele festivalile Connect 2019

Müügikoolituste sari loovettevõtetele Tartus

Loovuse podcast "Sähvatus" | Episood #10 - Contra
Sündmused
 
25.-26.
märts 2019
 
     
  TeamLab@kohalik toit: Tule arenda kohalikku toitu!​  
     
 
 
26
märts 2019
 
     
  Tootefoto koolitus Hiiumaal  
     
 
 
27
märts 2019
 
     
  Tapa Vaksali kultuurikohvik: disain, käsitöö ja ettevõtlus​  
     
 
 
3
aprill 2019
 
     
  Põhjamaade kohabrändingu konverents  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Põhja- ja Baltimaade avaliku halduse mobiilsusprogramm
 
Võimalus saada toetust 2019. aastaks õppevisiitideks, pikemaks praktikaks ja koostöövõrkude kohtumisteks. Toetus on mõeldud: riigi- ja omavalitsusametnikud kõigist Põhja- ja Baltimaadest; kõik administratiivsed tasandid (riik, maakond, kohalik omavalitsus, omavalitsuste liidud); nii üksikisikutele kui ka gruppidele (2-8 osalejat). Tähtaeg 30. märts 2019.
 
Loe edasi »
 
 
 
Põhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogramm
 
Võimalus saada reisitoetust, koostöövõrkude toetust (lühike ja pikk) ja loomeresidentuuride toetust. Toetus on mõeldud professionaalsetele loomeisikutele ja kuni kuueliikmelistele loomekollektiividele. Tähtaeg 4. aprill 2019.
 
Loe edasi »
 
 
 
Põhjamaade Organisatsioonide mobiilsusprogramm NOIM
 
Võimalus saada toetust külastuste, koostöövõrkude kohtumiste ja konverentsidel osalemise jaoks. Toetus on mõeldud ametnikele, MTÜde esindajatele Eestist (grupid) ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) allasutuste ja koostööorganisatsioonide esindajatele. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.​
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia